Rozsady w klubie Warta Poznań

W siedzibie Warty Poznań powstał “ogródek”

Siedziba Warty Poznań staje się coraz bardziej zielona! I to w nietypowy sposób. Dzięki naszym przyjaciołom z Fabryki Rozsady, w Klubie pojawiły się sadzonki pomidorów koktajlowych, papryki, bazylii i sałaty. 

Warta Poznań utożsamia się z kolorem zielonym, co przekłada na działania ekologiczne i promocję ochrony środowiska. Ważnym elementem tożsamości Klubu było zaaranżowanie nowej siedziby przy ul. Spychalskiego, aby nie brakowało w niej roślinnych akcentów. Oprócz tradycyjnych kwiatów po części otrzymanych od kibiców, w przestrzeni “Zielonych” pojawiły się rozsady warzyw w dedykowanych skrzyniach z herbem Warty Poznań. Taki prezent podarowali nam przyjaciele i sympatycy Klubu z Fabryki Rozsady. Sadzonki stanowią wyjątkowy wystrój siedziby, które można wykorzystać w praktyczny sposób.

Trener Piotr Tworek otrzymał rozsady
Fot. Klaudia Berda

Swoją personalizowaną skrzynię z miętą, tymiankiem, bazylią i oregano otrzymał także trener I zespołu Warty Poznań, Piotr Tworek. Szkoleniowiec “Zielonych” słynie z zamiłowania do pielęgnacji roślin, więc teraz będzie mógł rozwijać tę pasję i dbać o swój mały ogródek.

Zobacz materiał z sadzenia. 

Leave a Reply