Licytacja koszulki Warty Poznań na Allegro dla Amp Futbol

Gramy z Allegro dla amp futbolistów!

Portal zakupowy Allegro od wielu lat tworzy możliwość sprzedawania oraz kupowania przedmiotów na aukcjach charytatywnych, z których całość dochodu przekazywana jest na szczytny cel. W tym roku na licytację trafił również przedmiot od Warty Poznań, który wspomoże sekcję amp futbolu w Klubie.

Na licytację wystawiona jest koszulka meczowa z obecnego, pierwszego od 25. lat, sezonu PKO Ekstraklasy. Zielony trykot podpisany jest przez zawodników pierwszego zespołu oraz członków sztabu szkoleniowego, co stanowi wyjątkową okazję dla kibiców i pasjonatów piłki nożnej. Aukcja potrwa do czwartku, 17 grudnia do godz. 11:30. Środki z licytacji zostaną przekazane na zakup sprzętu sportowego oraz specjalistycznych kul do gry.

Wesprzyj aukcję! https://allegro.pl/oferta/koszulka-warty-poznan-pko-ekstraklasa-z-podpisami-10008730845

Osoby, które chcą w inny sposób pomóc zawodnikom amp futbolu, zachęcamy do wsparcia zbiórki w fundacji siepomaga.pl. Każdy datek jest krokiem do tego, aby nasi zawodnicy mieli zapewniony warunki do ćwiczeń, mogli trenować i spotykać się na zgrupowaniach, a także korzystać z pomocy medycznej.

Zbiórka dla amp futbolistówhttps://www.siepomaga.pl/warta-poznan?fbclid=IwAR296HDO5auq9WclZy3aLGMInSelJvG9iXtQoc6yBVsbbRu8Fv4XhCJ8ZM4

#WARTOwspierać!

Leave a Reply